Sieci i systemy operacyjne

Sieci i systemy operacyjne

Chmura.

Kiedy mówi się "chmura IT", "Usługi w chmurze", "chmura obliczeniowa",  to człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, że: "chmurę" tę tworzą skomplikowane urządzenia, technologie, usługi, aplikacje.  Przecież Ty widzisz tylko Internet i to, co w "chmurze" jest Ci udostępniane: Facebook, Dysk Google, Dropbox, Office 365, gry...

Chcesz poznać wnętrze chmury? Chcesz zobaczyć na żywo serwer rackowy, serwer kasetowy, macierze dyskowe, routery, przełączniki, panele krosowe, światłowody i inne urządzenie, które tworzą "chmurę".

Chcesz dowiedzieć się, czemu "chmura" potrzebuje Ciebie - jej przyszłego administratora? Chcesz się dowiedzieć, jak się przygotować do pracy administratora systemów i sieci?

Serdecznie zapraszamy - spotkajmy się na warsztatach w Społecznej Akademii Nauk!

Prowadzący

Dr inż. Piotr Goetzen - Certyfikowany Instruktor Cisco CCNP, CCDP, PaloAlto, i in. Opracował nowatorskie programy kształcenia na specjalnościach „sieciowych” i „systemowych”. Jest propagatorem praktycznego podejścia do studiowania. „Im więcej praktyki, tym łatwiej nasz absolwent znajdzie dobrze płatną pracę w wyuczonym zawodzie”. Współpracuje z ośrodkami w Holandii, Niemczech, Słowenii, Czechach i Słowacji oraz Portugalii w zakresie prowadzonych wspólnie projektów naukowych i wymiany studentów. Na co dzień współpracuje z przemysłem IT (sieci komputerowe – administracja, projektowanie, bezpieczeństwo systemów IT).

Terminy warsztatów

Czwartek, 22.02.2018 r.

  • godz. 16-18 - Sieci i systemy operacyjne - ul. Kilińskiego 98, sala P12

Wszystkie warsztaty odbędą się w budynku Społecznej Akademii Nauk przy ul. Kilińskiego 98. Szczegóły dotyczące sali przesłane zostaną po rejestracji na warsztat.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!